kazanKurulduğu  Yılından Bu Güne Buhar Kazanı, Buhar Jeneratörü, Kızgın Su, Kızgın Yağ, Kalorifer ve Sıcak Su Kazanları Brülör ve Kazan Dairesi Ekipmanlarının Bakım ve Onarım İşlemlerini Yürütmekteyiz. Yıllardır Bir Çok Kurumun Yüksek Risk Grubundaki Cihazları Firmamız Güvencesi İle Çalışmaktadır.

Kazan Emniyet Sistemleri Otomasyon Olmadan Tasarımı Yapan Mühendis Tarafından Teknisyenlere Verilen Şemalarla Kontaktör, Termostat ve Prosestatlar Üzerinden Yapılmakta İdi. Teknoloji Gelişimi İle Otomasyon Sistemleri Artık Kazan Kullanım ve Kazan Emniyet Sistemlerindede Yerini Almış Durumda.

Kazan Dairesi Emniyet Sistemleri Yüksek Fiyatla Hazır Paketler Halinde Satılmakta Tasarımcının İstediği Şekilde Kurulmaktadır. Bu Sistemleri Satışını Yapanlar Otomasyon ve Elektrik Firmaları Tarafından Yapılmaktadır.

Firmamız Ana İştigal Konusu Olan Kazan ve Brülör Bakımında Yıllardır Hizmet Vermektedir, Hangi Risklerin Hangi Koşullarda Kontrol Edilmesini, Ekipmanların Çalışma Esaslarına Göre Sıralanması Bizim Asıl İşimiz.

Bizi Piyasadan Ayıran Özellikler;

​​samsung-ısı-pompası-4-742x420Sizin İstediğinizi Yapıyoruz: Hazır Paket Halinde Bir Sistem Fiyatı Vermiyoruz, Firmamız Makina Mühendisi Tesisinizi Yerinde İnceleyip Raporluyor, İsteklerinizi Dinliyoruz.

Size Uygun Paketler Hazırlıyoruz: Tesisinize Uygun Yönetmelikler Dahilinde İstekleriniz Dikkate Alınarak Alternatif Paketler Sunuyoruz.

Seneryoyu Birlikte Yazıyoruz: Onayladığınız Teklifte Kullanılacak PLC Cihazının Çalışma ve    Bildirim Senaryosunu Birlikte Hazırlayıp Sisteme Yüklüyoruz. Çünkü Biliyoruz En Güvenilir Sistem Bilinçli Kullanılan Sistemdir.

Sistemi Biz Kuruyoruz: Emniyet Sisteminin Kurulumunu Yapıyoruz. Sistem Tarafımızdan 3 Yıl Garanti Kapsamına Alınıyor.

Bakımlarınızı Yapıyoruz: Firmamız Kazan ve Brülör Bakımlarınızıda Güncel Fiyatlarımız Üzerinden %25 İskontolu Olarak Yapıyor, Tek Firma İle Tüm İhtiyaçlarınız Karşılanıyor.

Sıradışı Garanti: Normal Firmalar Gibi Sadece Kurulumunu Yaptığımız Cihaza Garanti Vermiyoruz, Cihazdan veya Montajdan Kaynaklı Müşterimizin Göreceği Zararlar 250.000,00 TL 3. Şahısların Göreceği Zararlar 250.000,00 TL Toplam 500.000,00 TL Yapı Kredi Sigorta Güvencesi Altına Alınıyor.

​İlk Yola Çıkarken İstediğimiz Değil Müşterimizin İstediğini Yapmaktı Hedefimiz Sloganımzda Burdan Çıktı

SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNAR