l1Firmamız Mekanik Tesisat, Klima, Havalandırma Kanal ve Yangın Tesisatı Sistemleri sektöründe kurumsal müşterilerine kurulduğu yılından beri SIFIR HATA prensibi ile hizmet vermektedir.

Belli bir sistem ve hedefler çerçevesinde  sunduğumuz hizmetler, yüksek kalite standartlarına haiz ürün portföyümüz ile birlikte müşteri gereksinimleri, beklentileri ve sektörel değişimlere göre tanımlanmakta ve sürekli yenilenmektedir.
Ürün kalitesi yanısıra satış sonrası sağladığı servis hizmetleri ile de Marmara bölgesinin her yerinde geniş servis ağı ile de anında hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin klima teknolojilerinde ihtiyaç duyduğu tüm çözümlere cevap veren dinamik birimlerimiz ve 24 saat kesintisiz hizmet vermekte olan tam donanımlı ve belgeli servis elemanlarımızla problemleri yerinde çözüyoruz. Bunu sürekli kılan motivasyonumuz ise başarımızın en önemli anahtarlarından biri.

Bu motivasyonla, kurulduğumuz günden bu yana öncelikle dostluk çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz müşteri ilişkilerine yatırım yapıyor, bilgi ve deneyimlerimizi kurumsal değerlerimizi destekleyecek uygulamalar ve hedefler ile geliştiriyoruz.
Teknik bilgi ve deneyimlerimizi hayatı kolaylaştırmak ve yaşanabilir mekanlar sunmak adına müşterilerimizle paylaşırken, mühendis ve uzman çalışanlardan yapılı kurumumuzun temel hedefi müşteri memnuniyeti oldu.

Alçak gönüllülük, kaliteye odaklılık, sektörel liderlik, verimlilik ve güvenilirlik değerlerini ön planda tutan hizmet anlayışımız ile rakiplerimizden ayrıldık.

Çalıştığımız firmaların destek ve güvenlerini kazanarak kaliteli ve hızlı hizmet anlayışını geliştirerek geleceğe yatırım yapmaktadır.

Adımızı ve kalitemizi korumak prensibimizdir.